Firewall Cihazı ile verilerinizi koruma altına alın.

Firewall cihazı ya da donanımsal firewall cihazı diyebileceğimiz yapı ile tüm sistemin ağ trafiğini kontrol edin. Kayıt altına alın, sistemin genel anlamda güvenliğini tek merkezden yönetin.

Bu güvenlik alt yapısının faydası, güvenliğin sağlanması dışında, kaynakların da en verimli şekilde kullanılmasını sağlamasıdır. Ayrıca düşük internet bağlantı hızlarına sahip iş yerlerinde gereksiz trafiğin engellenmesi veya kontrol altına alınmasını sağlar.

İnternet ve Firewall Çözümleri, tam güvenlik için tasarlanan bir cihaz ve yazılımdır.Kanunla düzenlenen ve 5651 nolu yasaya göre kurumların internet erişimleri kayıt altına alınmalıdır. Kanuna uygun olarak çalışmalarınızı devam ettirmek, en doğru ve güvenilir şekilde verilerinizi denetlemek istiyorsanız size özel sunduğumuz güvenlik hizmetlerinizden faydalanmalısınız. İnternet ve Firewall Çözümleri noktasında tüm veri trafiğinin güvenlik altına alınması için takılan cihaz ile tüm internet bağlantı hatları yönetilmektedir. Özellikle 5651 Sayılı kanunda Firewall cihazları, bu cihazdan geçen trafiği kayıt altına alan loglar oluşturmaktadır. Bu loglar yetkili kurum tarafından imzalanır ve kanun gereği zaman damgalı olarak saklanmaktadır. Tüm bu uygulamalar ve detaylı bilgiler için firmamızdaki uzman danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Bu ürün, web tabanlı kullanıcı ara yüzü, kullanıcı kısıtlama, yönlendirme, izin verme, sanal saldırıları engellenme ile internet trafiğinin yönetilmesine olanak sağlamaktadır. Böylece en önemli bilgi, belge ve işlemleriniz koruma altına alınmaktadır.